Loading...
Team 2xCeed2019-01-02T17:37:35+00:00

Over 2xCeed

Heb je als bedrijf behoefte aan een online marketeer. Maar is een dienstverband een stap te ver of niet wenselijk? Dan heeft 2xCeed de oplossing. 2xCeed treedt op als marketing afdeling voor diverse bedrijven. Het voordeel is dat je per maand een aantal uren met ons afstemt. Vervolgens vullen wij dit in met de beste specialisten per kanaal. Dat is voor een online marketeer in dienstverband praktisch niet te doen. Want de diversiteit aan online mogelijkheden is voor een heel team al een uitdaging. Laat staan voor één marketeer, en helemaal als de functie part-time wordt ingevuld. Bovendien zorgt het gehele team voor de optimale marketing-mix.

Apple display | 2xCeed online marketing compleet

Meet Team 2xCeed

VOOR ELKE KLANT STELLEN WE EEN UNIEK TEAM SAMEN. UITGANGSPUNT: DE BESTE SPECIALISTEN OP DE JUISTE PLEK!

Martine Kruyning | 2xCeed Online Marketing

MARTINE KRUYNING
ALGEMEEN DIRECTEUR

martine@2xceed.nl

06-52897892

Niels van der Perk | 2xCeed Online Marketing Compleet

NIELS VAN DER PERK
OPERATIONAL DIRECTOR

niels@2xceed.nl

06-52897954

logo 2xCeed online marketing compleet

FLORIS VAN DINTEREN
WEBSITE DEVELOPER

floris@2xceed.nl

085-4831111

Jolien ten Brinke | 2xCeed online marketing Compleet

JOLIEN TEN BRINKE
MANAGEMENT ASSISTENT

jolien@2xceed.nl

085-4831111

Miranda Sikking | 2xCeed online marketing compleet

MIRANDA SIKKING
ONLINE MARKETEER & IT

miranda@2xceed.nl

06-25071268

Jeroen van Lambalgen | 2xCeed online marketing compleet

JEROEN VAN LAMBALGEN
KEY ACCOUNT MANAGER

jeroen@2xceed.nl

06-52541661

Laurence Ruijsch | 2xCeed online marketing compleet

LAURENCE RUIJSCH
STAGIAIR

laurence@2xceed.nl

085-4831111

Lorenzo Blankestijn | 2xCeed online marketing compleet

LORENZO BLANKESTIJN
STAGIAIR

lorenzo@2xceed.nl

085-4831111

Puck | 2xCeed online marketing compleet

PUCK
2XCEED KANTOORHOND

puck@2xceed.nl

Mika | 2xCeed online marketing compleet

MIKA
BIG BOSS

mika@2xceed.nl

Afspraak maken?

HEB JE EEN GEWELDIG IDEE WAARMEE WE JE KUNNEN HELPEN?

Contact!